Nasza firma oferuje niemal nieograniczone możliwości z zakresu projektowania i wykonywania mebli na zamówienie.

OFERTA MEBLOCOM

Nasza firma oferuje niemal nieograniczone możliwości z zakresu projektowania i wykonywania mebli na zamówienie. Ty wybierasz styl i kolorystykę- nasi specjaliści wykonują projekt gwarantujący optymalną aranżację wnętrza i doskonałe zagospodarowanie przestrzeni.

Ciesz się wygodą, doskonałą obsługą i najwyższą jakością, jaką oferuje Ci Meblo-com!

GWARANCJA JAKOŚCI

Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość oraz zadowolenie klienta- dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, omawiając bezpośrednio z klientem jego oczekiwania wobec wykonania zleconego produktu.

Wyróżnia nas wyjątkowa precyzja, solidne i dokładne wykonanie oraz gwarantująca satysfakcję obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 • Marek Haber

  "Wszystko w jak najlepszym porządku, na bieżąco byłem informowany o postępach realizacji, kuchnia zamontowana w ekspresowym tempie a jakość wykonania w najwyższym standardzie. Szczerze polecam."

  Marek Haber
 • Agnieszka Michalik

  "Pełny profesjonalizm, moim skromnym zdaniem-najlepszy producent mebli na zamówienie w Polsce a być może też w europie :). Pozdrawiam całą załogę moblocom.pl !"

  Agnieszka Michalik
 • Wojtek Wójtowicz

  "Absolutnie doskonale, bardzo sprawnie i szybko. Jakość i precyzja na najwyższym poziome. To już mój trzeci powrót na przestrzeni kilku lat i myślę, że nadal będę zamawiał u was meble."

  Wojtek Wójtowicz